Menu

Životní pojištění

Charlie Chaplin prý jednou řekl „Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života.“ A je to právě budoucnost, na kterou se můžete těšit, nebo se jí i oprávněně obávat. Životní pojištění proto funguje podobně jako záchranná síť – neochrání vás před pádem, ale pomůže s tlumením dopadů. Ne nadarmo jej často uzavírají budoucí i stávající rodiče, nebo třeba partneři, kteří si plánují vzít hypotéku. Tak totiž získáte jistotu, že po vaší smrti nebo těžkém onemocnění neupadnou vaši blízcí do existenčních nesnází.

O životním pojištění

Rizikové životní pojištění

Kapitálové životní pojištění

Investiční životní pojištění

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.