Menu

Řádný úvěr – půjčím si to, co nestihnu naspořit

Nechcete si půjčit všechno naráz a radši si část peněz sami naspoříte, než se pustíte do uskutečnění vašich plánů? Řešením je tzv. řádný (přidělený) úvěr, který funguje poměrně jednoduše. Po určitou dobu po uzavření stavebního spoření si sami spoříte, a jakmile splníte podmínky stanovené spořitelnou, vyplatí vám všechny vaše úspory. Zbytek, který už jste si nestihli naspořit do vaší cílové částky, dostanete právě formou úvěru. Jenže ta „určitá doba“ může trvat i několik let – každá stavební spořitelna má totiž podmínky nastavené jinak.

Stavební spoření Wüstenrot stále nabízí zajímavé zhodnocení vložených peněz. Přesvědčte se

Je možné splatit zbytek úvěru předčasně?

Ano, a u řádného úvěru si spořitelny za jednorázové doplacení nic neúčtují.

Stavební spoření - infografika (2)

Mohlo by vás zajímat

Státní podpora

Spoření

Cílová částka

Překlenovací úvěr

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.