Menu

Spoření a zhodnocení

Utrácet peníze je snadné. Ale ani spořit si nebo investovat peníze nemusí být tak těžké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Pomůžeme vám se rozhodnout, jakým způsobem se svými financemi co nejlépe naložit.

V případě, že raději volíte bezpečnější přístupy a máte rádi jistotu výnosu a nulová rizika, bude pro vás ideální vybírat nějakou nabídku spoření. Rozhodněte se, jaký způsob spoření je pro vás ten nejlepší – třeba s ohledem na výnos, který od spoření očekáváte, nebo na dobu, po kterou peníze budete muset nechat uložené v bance.

Pokud vám nevadí riziko a láká vás představa vyšších výnosů, můžete se seznámit s nabídkou investičních příležitostí. Představíme vám jednotlivé investiční strategie a vy se budete moci rozhodnout, jaká je pro vás ta nejlepší.

Řešení existuje i v případě, že se investicím nebráníte, ale chcete přeci jen minimalizovat riziko ztráty. Pokud je to váš případ, mohlo by pro vás být vhodným tématem rozložení rizik. Správný investor totiž nespoléhá jen na finanční produkty, ale ví, že se investice vyplácí diverzifikovat a peníze ukládat i do hmotného majetku.

Spoření

Investování

Rozložení rizik

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.