Menu

Plánuji rodinu

Plánuji rodinu

Ať už si pod plánováním rodiny představíte pořízení společného bydlení, svatbu, nebo rovnou početí potomka, měli byste vědět, jak si přichystat dostatek prostředků k uskutečnění takto důležitého rozhodnutí. Nejuniverzálnějším prostředkem, samozřejmě kromě spořicího účtu nebo termínovaného vkladu, je stavební spoření. Peníze, které si v něm naspoříte, můžete využít na cokoli. A pokud plánujete pořízení, stavbu, nebo i rekonstrukci vlastního bydlení, můžete si z něj vzít výhodně i úvěr. Výhodně si půjčit větší obnos peněz na cokoli jde i z neúčelové hypotéky, ale počítejte s tím, že v tomto případě už po vás bude chtít banka nějakou zástavu.

Mohlo by vás zajímat

Chci dobře zajistit sebe a své blízké

Jak se připravit na nepříjemnosti

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.