Menu

Chci dobře zajistit sebe i své blízké

Jedna věc je budoucnost plánovat, věc druhá je připravit se i na variantu, že všechno nevyjde přesně tak, jak jste chtěli. Sebe a svou rodinu můžete zabezpečit pomocí životního pojištění, které vám zajistí dostatek prostředků nejen, pokud kvůli těžké nemoci nebo úrazu nebudete moct vykonávat svou práci a přibydou náklady za vaši léčbu, ale i pro případ vaší smrti. Navíc si díky němu budete zajímavým způsobem tvořit finanční rezervu na stáří.

Mohlo by vás zajímat

Plánuji založit rodinu

Jak se připravit na nepříjemnosti

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.