Menu

Nepříjemnostem neuteču, ale můžu se na ně připravit

Kromě úrazů a nemocí zažije každý člověk celou řadu dalších nepříjemností, kterým pokaždé není možné předejít. Můžete se na ně ale připravit a vědět, že když už se připletete do dopravní nehody, nebo se stanete obětí nějaké živelné pohromy nebo lupiče, nepřijdete o investici do svého majetku. Velice užitečné je ale taky chránit se před sebou samým, protože někdy jste to vy sami, kdo někomu jinému způsobí škodu na zdraví nebo majetku. Jak říká staré přísloví: „štěstí přeje připraveným“.

Mohlo by vás zajímat

Plánuji založit rodinu

Chci dobře zajistit sebe a své blízké

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.