Menu

Já a rodina

Rodina je často tím nejcennějším, co člověk v životě má. Její hodnota se nedá vyjádřit penězi, ale bez peněz ji není možné pohodlně zabezpečit. Finance je potřeba řešit, ať už rodinu teprve plánujete založit, nebo ji chcete uchránit před případnými existenčními problémy.

Rodinný život je spojený s potřebou peněz od začátku do konce. Před samotným založením rodiny člověk často řeší financování společného bydlení a dilema, zda sáhnout po hypotečním úvěru, nebo ke koupi bytu či domu využít jiné prostředky. Časem se pak přidává potřeba zajistit děti a třeba jim i něco do budoucna uspořit, tedy vybrat to správné stavební nebo jiné spoření. A tím finanční dilemata nekončí.

Péče o rodinu je také velká zodpovědnost. Je potřeba počítat se všemi nepříjemnostmi, které může život přinést a chránit se před nimi. Třeba pomocí těch správných pojištění, a to nejen majetku a bydlení, ale i vlastního zdraví. Pak můžete mít jistotu, že o vaši rodinu bude postaráno i v případě vaší nemoci, úrazu, nebo dokonce smrti.

Plánuji rodinu

Chci dobře zajistit sebe i své blízké

Jak se připravit na nepříjemnosti

 

 

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.