Menu

Podmínky používání internetových stránek

Uživatelé internetových stránek www.financepolopate.cz si jsou vědomi, že veškeré na nich obsažené informace jakož i veškeré informace získané jejich prostřednictvím mají pouze základní, orientační charakter a nijak neumenšují případnou potřebu každého jednoho uživatele vyhledat odborné poradenské a další služby, například právní, účetní, daňové, technické apod., které by zohledňovaly specifické okolnosti každého případu. Vzhledem k těmto skutečnostem je vyloučena jakákoli odpovědnost provozovatele za újmu jakékoli povahy, například za vznik škody, která by tomu kterému uživateli z uvedených informací, například v důsledku spoléhání se na jejich správnost, vznikla.

Obsah internetových stránek www.financepolopate.cz má pouze informační charakter a funkci. Informace obsažené na těchto stránkách není možné považovat za odborné poradenství ve smyslu § 2950 zákona č. 89/2012 Sb. a provozovatel internetových stránek www.financepolopate.cz neodpovídá za správnost či aktuálnost obsahu internetových stránek www.financepolopate.cz. Provozovatel rovněž neodpovídá za jakoukoli újmu případně vzniklou užitím informací z internetových stránek www.financepolopate.cz nebo získaných jejich prostřednictvím.

 

Zpět na Kdo jsme

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.