Menu

Kdo jsme

Vše, co jste kdy chtěli vědět o financích, ale báli jste se zeptat

Často je obtížné lidem v kostce vysvětlit, čím se vlastně zabýváme a jak jim u nás ve Wüstenrotu můžeme pomoci. Proto jsme vytvořili tento web. Najdete na něm celou řadu užitečných informací ze světa financí.

Nejdříve bychom se vám chtěli krátce představit. Jmenujeme se Petr, Marie a Karel. Každý jsme trochu jiný, ale jedna věc nás spojuje: díky Wüstenrotu pomáháme lidem plnit jejich bezprostřední potřeby i celoživotní sny, ať už si chtějí zařídit vlastní bydlení, zabezpečit se na stáří nebo zajistit svou rodinu.

Na těchto stránkách bychom vám rádi poradili, jak si je můžete splnit i vy.

 

Související: Podmínky používání internetových stránek

 

 

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.