Menu

Kalkulačka termínovaných vkladů

Termínovaný vklad nabízí ideální způsob zhodnocení financí, které v následujících letech neplánujete využívat. Díky pojištění je tento způsob spoření naprosto bez rizika, navíc máte po celou dobu trvání vkladu garantovanou výhodnou úrokovou sazbu. Peníze jen jednorázově vložíte na účet a za nějakou dobu se vám vrátí i s příjemným bonusem v podobě úroků. Ke zjištění, kolik peněz navíc vám váš vklad přinese za rok, nebo třeba za pět let, vám poslouží naše kalkulačka termínovaných vkladů.

Spočítejte si, jaké zhodnocení můžete termínovaným vkladem získat pomocí naší kalkulačky termínovaných vkladů.

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.