Menu

Kalkulačka stavebního spoření

Stavební spoření představuje ideální způsob dlouhodobého zhodnocení vašich finančních prostředků. Kromě výhodného úroku totiž nabízí i příjemný bonus ve formě státní podpory. Ta tvoří 10 % peněz, které na stavební spoření vložíte – maximálně pak z částky 20 000 korun ročně. Úspory navíc dnes už nejsou vázány pouze na použití ke stavbě nebo rekonstrukci. Naspořené peníze tak můžete využít na cokoliv – na pořízení nového auta, nebo třeba pro své děti na studium. Pozor si dejte pouze na tzv. vázací dobu – ta je u stavebního spoření nastavena na 6 let a pokud spoření ukončíte před jejím uplynutím, na státní podporu ztrácíte nárok. Pro představu o tom, kolik peněz můžete díky výhodnému úročení a státní podpoře získat, vám poslouží kalkulačka stavebního spoření. Stačí zadat předpokládaný měsíční vklad a dobu spoření.

Spočítejte si, kolik peněz můžete získat díky stavebnímu spoření s naší kalkulačkou stavebního spoření.

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.