Menu

Hypoteční kalkulačka

Hypotéka dnes už neznamená jen klasický úvěr na pořízení vlastního bydlení – můžete ji získat i na refinancování stávajícího úvěru, nebo na investici do nemovitosti, kterou plánujete pronajímat. Čím dál populárnější jsou také tzv. americké hypotéky –  ty můžete využít bez nadsázky na cokoliv, na účel úvěru se vás nikdo ptát nebude. Podmínky jednotlivých úvěrů se od sebe pochopitelně liší, obecně ale platí, že čím kratší dobu fixace využijete, tím lepší úrok máte šanci získat. Pro lepší představu o výši splátek i úroku poslouží hypoteční kalkulačka. Stačí vybrat typ hypotéky a zadat několik základních údajů.

Spočítejte si, kolik vás měsíčně bude stát vaše hypotéka pomocí naší hypoteční kalkulačky.

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.