Menu

Hypotéka dopředu

Lorem ipsum Víte, že… aby vám byla poskytnuta hypotéka dopředu nemusíte ani disponovat nemovitostí?

Další možností hypotéky je tzv. „hypotéka dopředu“. Většina lidí bohužel ani neví, že taková možnost existuje. Tento druh hypotéky si můžete sjednat předem, a úvěrové podmínky s úrokovou sazbou si tak zajistíte i několik měsíců dopředu. Během této doby si pak můžete pohodlně hledat bydlení. Výhodou takového úvěru je, že bonita vám bude posouzena pouze jednou, a to hned na začátku. Úroková sazba je přitom stejná jako u hypotéky pro vlastní bydlení. 

Zajímalo by vás více informací o možnostech předčasné hypotéky?

Mohlo by vás zajímat

Účelová hypotéka

Neúčelová hypotéka

Předhypoteční úvěr

Refinancování

Malý rádce pro správný výběr hypotéky

 

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.