Menu

Hypotéka

Hypotéka je podobný pojem jako třeba víno. Víte, že má spoustu odrůd a je velký rozdíl, jakou zvolíte, protože se nemusí hodit zdaleka ke všemu. Obecně můžeme říct, že hypotéka je vlastně dlouhodobý úvěr, který se ve většině případů pojí s nákupem či opravou nějaké nemovitosti. Spolu s úvěry ze stavebního spoření je to nejlepší způsob financování vlastního bydlení.

Účelová hypotéka

Neúčelová hypotéka

Jaké produkty jsou ještě spojené s hypotékami?

Zajímavými variantami u hypoték jsou také předhypoteční úvěr a tzv. refinancování hypotéky. Zatímco první produkt řeší půjčení peněz bez zajištění nemovitostí, druhý se využívá v případě, že vám stávající podmínky hypotéky už nevyhovují.

Jak správně vybrat hypotéku?

Nevíte jakou si vybrat hypotéku? S výběrem pomůže náš rádce pro správný výběr hypotéky.

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.