Menu

Cestovní pojištění

Při každodenních činnostech nemyslíte na to, že by se vám mohlo něco stát. Proč si taky dělat zbytečně starosti, když je zdravotní pojištění povinné a základní lékařskou péči za vás hradí stát? Ale cesty do zahraničí jsou jiná písnička, protože na ně se české zdravotní pojištění nevztahuje. Bez cestovního pojištění vás za hranicemi může vyjít draho už samotná návštěva lékaře, nemluvě o pobytu v nemocnici.

O cestovním pojištění

Co za mě může uhradit pojišťovna

Připojištění

Asistenční služba

 

 

 

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.