Menu

Cestování za sportem

Zatímco běžné dovolenkové sportovní aktivity často cestovní pojištění pokryje, je nejen v případě rizikových sportů, ale i opravdu aktivně strávené dovolené lepší se připojistit. V rámci cestovního pojištění si navíc můžete sjednat úrazové připojištění, a to i pokud máte sjednané samostatné úrazové pojištění v ČR – můžete totiž čerpat krytí z obou zároveň. Mimochodem, jednu zajímavou výjimku má taky dovolená na slovenských horách. Slovensko totiž, na rozdíl od ostatních zemí, požaduje proplacení každého zásahu horské služby.

Mohlo by vás zajímat

Hurá na dovolenou

Práce v zahraničí

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.