Menu

Práce v zahraničí

Nejen díky tomu, že řada českých firem podniká v zahraničí a zahraniční firmy mají své pobočky v Česku, jezdí řada Čechů na zahraniční pracovní cesty, nebo dokonce přímo v zahraničí žije a pracuje. Zatímco několikadenní pracovní cesta nebývá důvod pro vyřizování nějakého zvláštního pojištění, cena a podmínky pojistky při delším pobytu v zahraničí se už od běžné cestovní pojistky liší. A příslušníky některých profesí, třeba zedníky nebo stavební dělníky, nepojistí každý.

Mohlo by vás zajímat

Hurá na dovolenou

Cestování za sportem

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.