Menu

Hurá na dovolenou!

Hurá na dovolenou

Symbolem české rodinné dovolené v zahraničí je bezpochyby Chorvatsko. Dá se tam sehnat dostupné ubytování, není to příliš daleko na cestu autem a hlavně je tam krásné moře i příroda. Ale ať už vyrážíte na dovolenou do Chorvatska, Řecka, Tuniska nebo třeba Thajska, měli byste myslet na to, že bez cestovního pojištění se vám takový výlet může pěkně prodražit. Oproti tomu cestovní pojištění, klidně i rodinné, vaši dovolenou většinou nijak výrazně neprodraží. Navíc můžete sáhnout po řadě připojištění a předejít nepříjemným situacím třeba pokud na poslední chvíli budete muset zájezd zrušit nebo vám na letišti ztratí zavazadla.

Mohlo by vás zajímat

Práce v zahraničí

Cestování za sportem

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.