Menu

Cestování

Cestování se rok od roku stává jednodušším. Větší část Evropy můžete procestovat bez cestovního pasu, jenom s občankou, letadlem se za několik hodin dostanete na druhý konec světa a otevírají se tak nové možnosti pro poznání, zábavu, sportovní vyžití, ale i práci a podnikání. Jsou ale dvě věci, které při cestování nemůžete ovlivnit – jaké bude počasí a jestli se domů vrátíte zdraví. Ne nadarmo se říká, že náhoda je blbec.

Hurá na dovolenou!

Práce v zahraničí

Cestování za sportem

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.