Menu

A co pojištění bydlení?

Polovina domácností v Česku není pojištěná, a pokud se chcete zařadit do té druhé poloviny domácností, děláte určitě dobře. Pojištění dnes není drahé a může se vám hodit častěji, než byste si mohli myslet. Pojistných událostí je celá řada a párkrát za život se s nějakou nepříjemnou situací setká skoro každý. Ale pozor, pojistit domácnost neznamená pojistit svůj dům nebo byt. Pojištění domácností a staveb jsou totiž dva rozdílné produkty. Specifické je taky pojištění stavby – kromě už postaveného domu nebo bytu si můžete nechat pojistit i ještě nedokončenou stavbu. Pojištění rozestavěného domu má taky výhodnější podmínky, které vám navíc nějaký čas zůstanou i po dokončení stavebních prací.

Mohlo by vás zajímat

Plánuji koupit bydlení

Budu stavět

Plánuji rekonstrukci nebo modernizaci

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.