Menu

Pojištění už mám, ale chci lepší podmínky

Lorem ipsum Víte, že… pokud cokoli – nejen vozidlo – necháte pojistit u více pojišťoven zaráz, můžete se dopustit pojistného podvodu? Stačí totiž, abyste na pojistce dostal vyplaceno víc, než jaká je reálná cena vámi pojištěné věci.

V případě povinného ručení i havarijního pojištění můžete změnou pojišťovny dosáhnout buď na nižší cenu, nebo na výhodnější podmínky, třeba ve formě rychlejšího načítání bonusů a slev za tzv. bezeškodní průběh pojištění. Zajímavé můžou být ale i rozdílné krytí rizik a podmínky připojištění, které různé pojišťovny nabízejí. Především u povinného ručení si ale dejte pozor, aby při změně pojišťovny nová smlouva přímo navazovala na starou – za provozování vozidla bez povinného ručení, třeba jen pár dní, vám bude hrozit sankce.

Mohlo by vás zajímat

Chystám se koupit auto

Povinné pojištění

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.