Menu

Řeším auto

Pořízení auta neznamená jen jeho koupi. V případě, že se chystáte pořídit nové či ojeté auto – nebo jakékoliv jiné vozidlo – čeká vás pravděpodobně kolečko zařizování a vybírání. Prvním krokem je samozřejmě výběr správného vozu. Ten závisí nejen na vašich potřebách a osobním vkusu, ale i na finančních možnostech.

Už samotné pořízení vozu se dá financovat různými způsoby, od vlastních úspor, přes leasing, až po nejrůznější úvěry. Každý způsob má své výhody i nevýhody a zorientovat se v nich nemusí být vždy snadné. Stejně je tomu i s pojištěním a dalšími produkty spojenými s provozem vozu.

Pojištění vozu totiž neznamená jen to povinné pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení. Na trhu je spousta zajímavých připojištění a doplňkových nabídek, které vám v nejrůznějších případech mohou ušetřit spoustu starostí a peněz. Ať už se bude jednat o autonehodu a klasické havarijní pojištění, či o připojištění čelního skla nebo ochranu při srážce se zvěří.

V našich článcích vás provedeme kompletním procesem pořízení nového vozu. Pomůžeme se zorientovat v možnostech financování nového vozu, vysvětlíme rozdíly mezi povinným ručením a dalšími typy pojištění vozu a poradíme i v případě, že už pojištění máte zařízené, ale nejste s ním spokojení.

Chystám se koupit auto

Povinné pojištění

Pojištení už mám, ale chci lepší podmínky

 

Proč to děláme?

Kontakt Petr, 28 let, svobodný Často narážím na to, že mí přátelé ani nevědí, že by si mohli koupit vlastní auto nebo bydlení – myslí si, že si musí ještě našetřit a zbytečně pak ztrácí čas.
Kontakt Marie, 37 let, vdaná, 1 dítě ( 10 let ) Když založíte rodinu, začnete finance více řešit, protože už nejde jenom o vás. Praktických informací je málo. Ráda bych to pomohla změnit a podělila se o to, co vím.
Kontakt Karel, 56 let, ženatý, 2 děti ( 25 a 19 let ) Od klientů občas slýchávám „Víte, já tomu moc nerozumím“. Vím, že nikdo nemůže vědět všechno, ale každý může mít přehled. A to už je dobrý základ.